• Úvod >>
  • Extra príslušenstvo

Extra príslušenstvo

zotriediť podľa: NázovCena
Pracovná podložka

Pracovná podložka

Obj. číslo: 1002711-100
Pracovné podložky proti zašpineniu stola sú vhodné na akýkoľvek model detského rastúceho stola. Farebná podložka chráni stôl pred pokreslením a popísaním. Pracovnú podložku si môžete vybrať z 3 motívov. Je to funkčný pomocník, ktorý prispieva aj k estetickému vizuálu celého pracoviska.

26,00 €  

Orga set

Orga set

Obj. číslo: 100-2123
Ide o krabičku, škatuľku zo šedého pevného plastu, ktorá sa dá umiestniť do veľkej zásuvky, prípadne do kontajnera Pro. Slúži najmä ako rozdeľovník a malý úložný priestor na drobnosti (guma, ceruzky, perá a i.).

23,00 €  

-+
Držiak na káble

Držiak na káble

Obj. číslo: 1001746
Poriadok, okrem iného, vytvárajú aj upratané káble, bez ktorých sa už dnes nezaobídeme, a je len na nás, ako si ich upraceme, aby nám pri každodennej činnosti neprekážali. Preto značka moll v svojom portfóliu ponúka ďalšieho šikovného pomocníka vhodného na ktorýkoľvek detský rastúci stôl. Držiak na káble v tvare ruky presne pasuje na okraj stola a svojim dizajnom je univerzálny.

22,00 €  

-+
Skladací stojan na knihy strieborný

Skladací stojan na knihy strieborný

Obj. číslo: 1002240
Stojan od značky moll je mobilný, dá sa zložiť a zobrať napríklad do školy. Tento model držiaka na knihy je automaticky súčasťou každého stola Champion.

51,00 €  

-+
Stojan na knihy priesvitný

Stojan na knihy priesvitný

Obj. číslo: 1002223
Ide o novšiu verziu stojana na knihy k novej rade NEW BASIC. Keď je pracovná plochy naklonená nemusíte sa báť, kniha z neho nespadne. Zadnú časť tvorí šablóna so základnými znakmi, tvarmi, abecedou a číslicami, ktorá je školákovi vždy poruke. Samozrejme sa dá kedykoľvek samostatne doobjednať.

24,00 €  

-+
Protišmykové magnetické pravítko, priehľadné

Protišmykové magnetické pravítko, priehľadné

Obj. číslo: 1001886
Pravítko slúži na to, keď je pracovná plocha stola naklonená, tak knižky alebo zošity nespadnú zo stola.

25,00 €  

-+
Protišmyková pomôcka na stôl

Protišmyková pomôcka na stôl

Obj. číslo: 1002166
Priesvitná protišmyková pomôcka na stôl zabraňuje spadnutiu vecí zo stola pri naklonennej pracovnej ploche.

13,00 €  

-+
Vešiačik na zakvačenie školeskej tašky

Vešiačik na zakvačenie školeskej tašky

Obj. číslo: 1001882
K stolom MOLL prichádza automaticky aj vešiačik, ktorý sa umiestni na pravú alebo ľavú stranu stola. Je môžné ho objednať aj samostatne. Tmavošedá farba. Univerzálny pre všetky stoly MOLL.

4,00 €  

-+
UTENSILO behind (dozadu)

UTENSILO behind (dozadu)

Obj. číslo: 1002429-500
UNTENSILO je pomôcka a doplnok vyrobený z pevnej látky, ktorý sa vďaka silným suchým zipsom pripevní na doplnkový nábytok: Panel alebo regál Flex Deck. Môže sa objednať k stolom z rady CHAMPION alebo WINNER.

71,00 €  

pinterest