Vytvorte Vašemu dieťaťu farebný svet podľa jeho vkusu

Detský rastúci stôl moll by mal byť nielen ergonomicky-správny, ale musí byť aj veselý. Vaše dieťa si preto môže zvoliť z viacerých možností a vytvoriť si tak vlastný individuálny pracovný priestor, v ktorom sa bude dobre cítiť.

Má vaše dieťa vkus, ktorý sa mení každý deň?  
Zo značkou moll to nie je žiadny problém. Detské rastúce stoly moll obsahujú celé spektrum farieb na dekoratívne prvky ku každému modelu stolu. 

 

        drevený kvalitný rastúci nábytok Moll        biely rastúci stôl WinnerDolaďte stôl moll k ostatnému nábytku v detskej izbe – dekór

                                             
Ide o kombináciu laminovaného melamínu, drevotriesky s nízkymi emisiami (E1 , 19 mm) so vsadeným mäkkým lemovaním a zaoblením, 2 mm hrubé hrany dýhy a vysokokvalitných kovových a plastových dielov. Výsledkom tohto spojenia je nábytok, ktorý spĺňa najvyššie požiadavky na kvalitu a technológiu.

Pevné drevo
Pri výrobe nášho nábytku používame iba pevné drevo najvyššej kvality. Lepené drevené dosky sa skladajú z úzkych prúžkov, ktoré sú starostlivo triedené podľa farby a potom sa  všetko ručne zlepí dokopy. Nábytok z masívu nie je na objednávku, ale vyrába v malých sériách. To znamená, že môžu existovať rozdiely vo farbách jednotlivých kusov nábytku.

Povrch napustený olejom
Masívne drevené povrchy sú ošetrené kombináciou rôznych typov prírodných olejov a voskov. Tento typ tesnenia je nie len prirodzený, ale aj podporuje a zosilní kresbu dreva. Príjemne teplé odtiene dreva dodávajú pocit pohodlia a bezpečia, ktoré sú dôležité najmä pre deti.                               červený rastúci stôl Champion

 

1001 možností
K profilu držadla kovovej zásuvky priamo pod pracovnou plochou zákazník dostane viaceré farebné fólie, ktoré si môže ľubovoľne meniť.                                                                                                                                                  

                              farby doplnkov k stolom na výber

Najlepšia kvalita detských rastúcich stolov značky moll
Naše povrchy sú odolné a ľahko udržiavateľné.

Pevný a bezpečný nábytok moll
Všetok nábytok je konštruovaný špeciálne pre deti a mládež. Zvážili sme ako deti obvykle zaobchádzajú s nábytkom, preto sme náš nábytok vyrobili zvlášť odolný, silný a bezpečný. Zaoblené rohy a hrany, úpravy v mäkkom plaste a mäkkých okrajov na pracovné plochy zabezpečí, že nábytok je maximálne bezpečný aj pre tých „najmenších“ užívateľov.

 

pinterest