stolné lampystolné lampystolné lampyled lampy na stôlled lampy na stôlkancelárske lampykancelárske lampy

LAMPY

Stolové lampy ako doplnok k stolom

K pohodlnej a efektívnej práci za stolom nesmie chýbať správne osvetlenie pracovnej plochy. Najprirodzenejšie je, samozrejme, prírodné svetlo, ktoré však častokrát nestačí a musíme ho nahrádzať umelým. Najlepšie je také svetlo, ktoré má možnosť prispôsobiť sa svojmu užívateľovi, jeho osobitej pracovnej činnosti a danému prostrediu.

Nedostatočné osvetlenie, nielen, že poškodzuje náš zrak, ale oslabuje celkovú schopnosť koncentrácie a môže spôsobovať aj bolesti hlavy.

Na druhej strane, dostatok svetla, správneho uhlu osvetlenia a množstvo osvetlenia zabezpečuje čulosť pri akejkoľvek pracovnej činnosti. Svetlo za stolom musí byť umiestnené tak, aby dieťa pri svojej činnosti, či už písaní, kreslení alebo čítaní, nevrhalo svoj tieň na pracovnú plochu stola.
 

Preto by ste mali dbať hlavne na zdravie Vášho dieťaťa, ktoré si pod správnym a kvalitným osvetlením nebude kaziť zrak či celkové zdravie. A tak by ste okrem detského rastúceho stola a rastúcej stoličky mali uvažovať aj o modernom, plnohodnotnom a solídnom osvetlení, ktoré značka moll poskytuje.

pinterest