rastúce stoly značky Mollrastúce stoly značky Mollrastúce stoly značky Mollrastúce stoly značky Mollrastúce stoly značky Mollrastúce stoly značky Mollrastúce stoly značky Mollrastúce stoly značky Mollrastúce stoly značky Mollrastúce stoly značky Mollrastúce stoly značky Moll

STOLY

Detské rastúce stoly Moll
 

Vytvorte Vašim deťom unikátne a ideálne pracovisko vhodné nielen na učenie, ale aj na akúkoľvek činnosť vo voľnom čase.

Doprajte aj svojim deťom možnosť pracovať, kresliť, písať, čítať alebo robiť čokoľvek iné na skvele organizovanej a maximálne funkčnej pracovnej ploche.

 

Detské rastúce stoly moll

Detské rastúce stoly MOLL sú nesmierne univerzálne a rastú s vašou ratolesťou v 5 základných dimenziách: 

nastavenie výšky stola Champion

                                                                  

1.) VÝŠKA

Nastaviť výšku stola dokáže aj samotné dieťa...

Detské rastúce stoly rastú s ľahkosťou spolu s Vašimi deťmi, pretože sú výškovo nastaviteľné.
To znamená, že sa výškovo prispôsobujú postave dieťaťa, od útleho veku až do dospelosti.


 


2.) ŠÍRKA

Rozšírte Vášmu dieťaťu pracovnú plochu !


pracovná plocha stola Champion

 

Ako Vaše dieťa rastie, rastú s ním aj jeho veci a potreby. Zrazu začína potrebovať k svojej činnosti akosi viac miesta ako predtým. Povrch stola môže byť jednoducho rozšírený doľava aj doprava zodpovedajúcimi prídavnými jednotkami a príslušenstvom. Môžete si vybrať medzi pravouhlými alebo oblými priestorovými prídavnými jednotkami či už - s - alebo - bez - podporných nôh. Tieto prídavné jednotky sú výškovo prispôsobiteľné meniteľnej výške stola.

 

rastúci stôl Champion s regálom3.) HĹBKA

Do šírky to už jednoducho nejde...


Stáva sa, že rodičia majú pri zariaďovaní detských izieb priestorový problém, najmä v menších bytoch. Vtedy prichádza vhod jedinečná možnosť poskytnúť svojmu dieťaťu dostatok pracovnej plochy rozšírením pracoviska smerom do hĺbky, pretože šírka steny im to už jednoducho nedovoľuje. Prídavné nábytkové diely od značky moll môžu byť hocikedy doplnené a použité na rozšírenie akéhokoľvek modelu stola z ktorejkoľvek rady.
4.) FARBA

Sviežejšie či nenápadnejšie ?


červený rastúci stô Champion

       
Zatiaľ čo deti majú radi svetlejšie a žiarivejšie farby, tínedžeri uprednostňujú skôr striedmejšie a menej nápadné farby, a práve preto sme vytvorili možnosť výmeny farebných súčastí nášho nábytku. Vždy k nábytku dodávame škálu viacerých moderných farieb, ktoré sa môžu ľubovoľne kombinovať a meniť. A tak si Vaše dieťa prispôsobí svoje pracovisko momentálnym individuálnym požiadavkám.5.) FUNKCIA

„Forma nasleduje funkciu“


rastúci stôl Champion s drevenými bokmi stola


Detský rastúci stôl, ktorý využíva dieťa ešte len začínajúce školský život, môže byť jednoducho rozšírený neskôr, keď to bude potrebovať. Napríklad dopojením Flex plošiny s poličkami, magnetickými tabuľami, priehradkou na uloženie CD a inými doplnkami. Takýmito prídavnými možnosťami nerastie len plocha, ale rastú s ňou aj samotné funkcie stola.

 

 

pinterest