Detské rastúce stoly CHAMPION 

Rada CHAMPION je dizajnovo najrozmaniteším a najobľúbenejším produktovým portfóliom detských rastúcich stolov značky moll so zárukou 5 rokov.

V portfóliu tejto rady sa nachádza stôl Champion 120 cm široký.

Viaceré farebné možnosti bokov stola.


 

CHAMPION 120 cm

Tento model detských rastúcich stolov má 3 rozličné varianty: Champion front up - predný náklon pracovnej dosky stola, Champion left up - ľavý náklon a Champion right up -  pravý náklon, ktoré sú v podstate rovnaké a odlišujú sa len spôsobom náklonu pracovnej dosky. Left up - je vhodný pre pravákov a zase naopak Right up - pre ľavákov, vždy tak, aby dominantnou rukou mohli užívatelia manipulovať po stole. Front up - predný náklon je určený pre všetkých, je univerzálny.Pri stoloch CHAMPION 120 cm si vyberáte rôzne farebné alebo drevené prevedenie bokov stola.

 

Pri stoloch CHAMPION si viete
podľa vlastného vkusu zvoliť bočné strany stola. 

 

 

 

V prípade modelov Champion ľavý a Champion pravý sa pracovná plocha stola rozdeľuje, kde jedna časť (ľavá alebo pravá) stola sa nakláňa a zvyšná ostáva pevná, na svojom mieste.
 

 

Nech už si vyberiete akýkoľvek typ, všetky spĺňajú ergonomické kritériá a boli im udelené jednotlivé značky a známky, ktoré vidíte hore.
 


Model Champion získal za rok 2012 významné medzinárodné ocenenie  RED DOT     za dizajn.

 
Modely z tejto rady je samozrejme možné doplniť kontajnermi (úložné zásuvkové priestory na kolieskach), rozličnými prístavbami, doplnkami, nadstavbami, ako aj lampami a detskými rastúcimi stoličkami a to všetko od jedného nemeckého výrobcu - moll.

 
Rada detských rastúcich stolov CHAMPION je vyrábaná v dekóre (povrchový materiál) biele lamino a každý stôl je dodávaný s fóliami v 8 farbách (ružová, červená, oranžová, svetlo zelená, modrá, čierna, šedá, biela) na otočné jojo a nohy stola, ktoré si Vaše dieťa môže ľubovoľne meniť. 

Vďaka prepracovanej a dôslednej konštrukcii produktov moll stoly a stoličky rastú spolu s Vašimi deťmi. Komfort je typ nastavenia nôh stola pomocou otočného krúžku - joja, ktorým sa v tejto rade mení výška stola podľa potreby Vášho dieťaťa. 
               

 


 

  
 
  AGR - zdravotná známka, udeľuje sa takým produktom, ktoré testuje nezávislý testovací výbor zložený z expertov v rozličných medicínskych disciplínach
 
    pečať produktov, ktoré sú v súlade s ergonomickými požiadavkami vplývajúce na dobré zdravie
 
       model stola Champion získal : ocenenie dizajnu Red Dot, víťaz za rok 2012
  
 
  označenie produktov, ktoré sú vyrobené v Nemecku
 
   
 
  5 ročná garantovaná záruka kvality značky moll
 
 
 
  známka, ktorá je udelená produktom, ktoré sú z plne recyklovateľných materiálov a vyrábajú sa pri nízkych emisiách a chránia tak životné prostredie
 
  
 
  ľahko zostaviteľné produkty, jednoduchá montáž
 
  
 
  5 ročná záruka dostupnosti materiálov a príslušenstva k danému produktu
 
  známka splnenia bezpečnostných štandardov, ktoré doporučujú testovacie inštitúty

 

 

 
pinterest