detské rastúce stoličky Molldetské rastúce stoličky Molldetské rastúce stoličky Molldetské rastúce stoličky Moll

STOLIČKY

Detské rastúce stoličky Moll

Z hľadiska ergonómie bude detské pracovisko skutočne plnohodnotné vtedy, ak k detskému rastúcemu stolu pribudne aj detská rastúca stolička, ktorá rovnako ako stôl, rastie spolu s Vašim dieťaťom. Myslite preto na zdravie svojich detí už v ich nízkom veku. Stoličky moll spĺňajú ergonomické kritériá a sú správnym praktickým, funkčným aj dizajnovým doplnkom každej detskej izby.

Otočná detská stolička, ktorá sa dá upraviť podľa postavy a výšky dieťaťa, je dôležitý predpoklad k tomu, aby malo dieťa, nielen pri učení, ale aj pri ostatných svojich činnostiach, dobré ergonomické podmienky k správnemu vývinu.

Detské rastúce stoličky značky moll so zárukou až 5 rokov majú vo svojom portfóliu dva modely stoličiek: Scooter a Maximo.

Poťahy na stoličky si môžete vybrať z viacerých farebných prevedení a motívov. Pri niektorých modeloch sa poťahy môžu zvliecť a oprať na 40 oC.

Vďaka prepracovanej a dôslednej konštrukcii produktov od nemeckého výrobcu, nielen stoly, ale aj detské rastúce stoličky moll dokážu sprevádzať Vaše deti od útleho predškolského veku až do dospelosti. 

pinterest