Ako nakupovať / Podmienky objednávkového systému


* Pri objednaní akéhokoľvek produktu Vám pošleme na Váš email zálohovú faktúru na uhradenie 50% z katalógovej ceny Vami objednaného tovaru. Ide o nezáväznú objednávku, pričom na zálohovej faktúre je doba splatnosti. Po uhradení zálohovej faktúry sa Vaša objednávka stáva záväznou. Až po uhradení zálohovej platby Vám bude Váš tovar objednaný vo výrobe.

Doplatok sumy za objednaný tovar vyplatíte formou dobierkovej platby pri prevzatí tovaru. Tovar Vám príde  do 8 týždňov od uhradenia zálohovej faktúry.


Detské rastúce stoly a stoličky moll

Vitajte na stránke elektronického katalógu značky moll, ktorá sa zaoberá hlavne výrobou a predajom detských rastúcich stolov a stoličiek.

Všetky stoly a stoličky od značky moll sa dajú upravovať a prispôsobovať rastu detí, podľa ich aktuálnej výšky a proporcií. To znamená, že tieto rastúce stoly a stoličky budú pre Vaše dieťa, tínedžera, alebo dokonca už vysokoškoláka, ergonomicky správne za všetkých okolností.
 

                               
 

Detský rastúci stôl moll by mal byť nielen ergonomicky-správny, ale mal by vyvolávať hlavne pocit pokoja a radosti. Vaše dieťa si preto môže zvoliť z viacerých možností a vytvoriť si tak vlastný individuálny pracovný priestor, v ktorom sa bude cítiť dobre a spokojne.

Doplnkové príslušenstvo (pracovné podložky, stojany na knihy, držiak na káble, Orga set) je možné objednať len spolu s detským rastúcim stolom moll.

 

pozrite si tu:  
►  Podmienky objednávkového systému - Všeobecné obchodné podmienky

►  Ochrana osobných údajov

►  Cenník a spôsob dopravy tovaru
 

Vyhradzujeme si právo k zmene údajov o technických parametroch, pokiaľ tieto výrobca priebežne zapracoval do svojich produktov. Rovnako tak prípadné ostatné chyby a zmeny v ponuke produktov vyhradené. 

V prípade záujmu o presné aktuálne informácie k jednotlivým produktom nás kontaktujte.

 

pinterest