Ako nakupovať / Podmienky objednávkového systému


*  Pri objednaní akéhokoľvek produktu vám pošleme na váš email zálohovú faktúru na uhradenie 50% z katalógovej ceny vami objednaného tovaru. Ide o nezáväznú objednávku, pričom na zálohovej faktúre je doba splatnosti.

**  Po uhradení zálohovej faktúry sa vaša objednávka stáva záväznou. Až po uhradení zálohovej platby vám bude váš tovar objednaný vo výrobe.

***  Doplatok sumy za objednaný tovar vyplatíte formou dobierkovej platby pri prevzatí tovaru. Tovar vám príde do 8 týždňov od uhradenia zálohovej faktúry.

****  Doplnkové príslušenstvo (pracovné podložky, stojany na knihy, držiak na káble, Orga set) je možné objednať len spolu s detským rastúcim stolom Moll.

 

Detské rastúce stoly a stoličky moll

Vitajte na stránke elektronického katalógu značky moll, ktorá sa zaoberá hlavne výrobou a predajom detských rastúcich stolov a stoličiek.

Všetky stoly a stoličky od značky moll sa dajú upravovať a prispôsobovať rastu detí, podľa ich aktuálnej výšky a proporcií. To znamená, že tieto rastúce stoly a stoličky budú pre Vaše dieťa, tínedžera, alebo dokonca už vysokoškoláka, ergonomicky správne za všetkých okolností.
 

                               rastúci nábytok pre deti značka Moll
 

Detský rastúci stôl moll by mal byť nielen ergonomicky-správny, ale mal by vyvolávať hlavne pocit pokoja a radosti. Vaše dieťa si preto môže zvoliť z viacerých možností a vytvoriť si tak vlastný individuálny pracovný priestor, v ktorom sa bude cítiť dobre a spokojne.

 

pozrite si tu:  
►  Podmienky objednávkového systému - Všeobecné obchodné podmienky

►  Ochrana osobných údajov

►  Cenník a spôsob dopravy tovaru
 

Vyhradzujeme si právo k zmene údajov o technických parametroch, pokiaľ tieto výrobca priebežne zapracoval do svojich produktov. Rovnako tak prípadné ostatné chyby a zmeny v ponuke produktov vyhradené. 

V prípade záujmu o presné aktuálne informácie k jednotlivým produktom nás kontaktujte.

 

pinterest