Kontajnery

zotriediť podľa: NázovCena
Kontajner model PRO

Kontajner model PRO

Obj. číslo: 1002660
Model PRO k stolom z rady WINNER a JOKER. Kontajner PRO je štandardný zásuvkový kontajner, ktorý môže slúžiť ako taburetka. Obsahuje 3 zásuvky. Na vrch kontajnera Pro sa dá samostatne objednať poduška Pad. Kontajner Pro s postačujúcim úložným priestorom na každodenné používanie. Záruka 5 rokov.

460,00 €  

-+
Poduška PAD ku kontajneru PRO a CUBIC

Poduška PAD ku kontajneru PRO a CUBIC

Obj. číslo: 1003370-407
Poduška PAD, vankúšik na sedenie ku kontajneru PRO sa objednáva samostatne. Vtedy sa z kontajnera stáva nielen praktický úložný priestor a nábytkový doplnok k stolom z rady WINNER a JOKER, ale zároveň aj perfektná taburetka pohodlná na ležérne sedenie.

132,00 €  

Kontajner model CUBIC

Kontajner model CUBIC

Obj. číslo: 1002268
Cubic je štýlový zásuvkový kontajner k modelom CHAMPION. Je v bielom prevedený a obsahuje 3 zásuvky, z toho horná je uzamykateľná. Dá sa jednoducho zasunúť pod všetky stoly - modely Champion aj pri najnižšej výške stola. Disponuje aj brzdami na predných kolieskach. Ak si objednáte aj podušku na sedenie, kontajner pri zabrzdení koliesok bude stabilný a stáva sa tak z neho pohodlná taburetka.

553,00 €  

-+
Kontajner model CUBIC MAX

Kontajner model CUBIC MAX

Obj. číslo: 1002267
Cubic Max je moderrný väčší kontajner k rade stolov Champion. Je celý biely a ponúka dostatok úložného priestoru pre všetky pomôcky do školy. Obsahuje až 4 zásuvky a dve police na knihy. Vrchná zásuvka je uzamykateľná. Predné kolieska sa dajú zabrzdiť.

719,00 €  

-+
pinterest