• Úvod >>
  • Extra príslušenstvo

Extra príslušenstvo

zotriediť podľa: NázovCena
Pracovná podložka

Pracovná podložka

Obj. číslo: 998911
Pracovné podložky proti zašpineniu stola sú vhodné na akýkoľvek model detského rastúceho stola. Farebná podložka chráni stôl pred pokreslením a popísaním. Pracovnú podložku si môžete vybrať z 3 motívov. Je to funkčný pomocník, ktorý prispieva aj k estetickému vizuálu celého pracoviska.

25,00 €  

Orga set

Orga set

Obj. číslo: 187702
Ide o krabičku, škatuľku zo šedého pevného plastu, ktorá sa dá umiestniť do veľkej zásuvky, prípadne do kontajnera Pro. Slúži najmä ako rozdeľovník a malý úložný priestor na drobnosti (guma, ceruzky, perá a i.).

18,00 €  

-+
Držiak na káble

Držiak na káble

Obj. číslo: 950 621
Poriadok, okrem iného, vytvárajú aj upratané káble, bez ktorých sa už dnes nezaobídeme, a je len na nás, ako si ich upraceme, aby nám pri každodennej činnosti neprekážali. Preto značka moll v svojom portfóliu ponúka ďalšieho šikovného pomocníka vhodného na ktorýkoľvek detský rastúci stôl. Držiak na káble v tvare ruky presne pasuje na okraj stola a svojim dizajnom je univerzálny.

18,00 €  

-+
Skladací stojan na knihy strieborný

Skladací stojan na knihy strieborný

Obj. číslo: 900 550
Stojan od značky moll je mobilný, dá sa zložiť a zobrať napríklad do školy. Tento model držiaka na knihy je automaticky súčasťou každého stola Champion.

45,00 €  

-+
Stojan na knihy priesvitný

Stojan na knihy priesvitný

Obj. číslo: 100 700
Ide o novšiu verziu stojana na knihy k novej rade NEW BASIC. Keď je pracovná plochy naklonená nemusíte sa báť, kniha z neho nespadne. Zadnú časť tvorí šablóna so základnými znakmi, tvarmi, abecedou a číslicami, ktorá je školákovi vždy poruke. Samozrejme sa dá kedykoľvek samostatne doobjednať.

18,00 €  

-+
Protišmykové magnetické pravítko, priehľadné

Protišmykové magnetické pravítko, priehľadné

Obj. číslo: 700 020
Pravítko slúži na to, keď je pracovná plocha stola naklonená, tak knižky alebo zošity nespadnú zo stola.

19,00 €  

-+
Protišmyková pomôcka na stôl JOKER

Protišmyková pomôcka na stôl JOKER

Obj. číslo: 140 020
Priesvitná protišmyková pomôcka na stôl JOKER zabraňuje spadnutiu vecí zo stola pri naklonennej pracovnej ploche.

11,00 €  

-+
Vešiačik na zakvačenie školeskej tašky

Vešiačik na zakvačenie školeskej tašky

Obj. číslo: 700 059
K stolom MOLL prichádza automaticky aj vešiačik, ktorý sa umiestni na pravú alebo ľavú stranu stola. Je môžné ho objednať aj samostatne. Tmavošedá farba. Univerzálny pre všetky stoly MOLL.

4,00 €  

-+
UTENSILO behind (dozadu)

UTENSILO behind (dozadu)

Obj. číslo: 788 243
UNTENSILO je pomôcka a doplnok vyrobený z pevnej látky, ktorý sa vďaka silným suchým zipsom pripevní na doplnkový nábytok: Panel alebo regál Flex Deck. Môže sa objednať k stolom z rady CHAMPION alebo WINNER.

70,00 €  

pinterest