Podporte svoje dieťa pri učení

Ďalším pomocníkom pri učení je stojan alebo držiak na knihy, ktorý podporuje ergonomické princípy sedenia. Vaše dieťa tak sedí pri štúdiu vzpriamene a nemusí sa pri spôsobovať knižke, ale knižka sa prispôsobí jemu. Z praktického hľadiska mu vďaka držiaku na knihy knižka nepadá, nešúcha sa po stole, nezavadzia iným činnostiam a súčasne nezaberá zbytočný pracovný priestor na ploche stola. Keďže si dieťa nemusí knižku stále naprávať, môže sa plnohodnotne koncentrovať na svoju pracovnú činnosť.Novinka – skladací stojan na knihy k radu CHAMPION
Nový držiak od značky moll je mobilný, dá sa zložiť a zobrať napríklad do školy. Tento model držiaka na knihy je automaticky súčasťou každého stola z rady FORM. Samozrejme sa dá kedykoľvek samostatne doobjednať.

                                              Stojan na knihy k radu WINNER / JOKER
Ide o novšiu verziu stojana na knih. Keď je pracovná plochy naklonená nemusíte sa báť, kniha z neho nespadne. Zadnú časť tvorí šablóna so základnými znakmi, tvarmi, abecedou a číslicami, ktorá je školákovi vždy poruke. Samozrejme sa dá kedykoľvek samostatne doobjednať.


 

 


 

pinterest