Detský rastúci stôl Champion Compact, front up, 90 cm

Ohodnotenie:

Model Champion Compact je subtílnejší rastúci stôl so šírkou 90 cm. Rastie do výšky a nakláňa sa aj pracovná plocha stola - predná časť (front up). Zadná kratšia časť pracovnej plochy stola sa nenakláňa, ostáva statická. Stôl vhodný aj pre ľaváka aj pre praváka. Viacej farebných prevedení bokov stola na výber. Záruka 5 rokov.

Katalógová cena s DPH:
1 105,00 €
 
Doba dodania:
4 týždne od zaplatenia zálohy
Obj. číslo:
chcfu-o
-+

Detský rastúci stôl Champion Compact, front up, 90 cm

Hmotnosť31,000 kg
Šírka90 cm
Hĺbka72 cm

Model Champion Compact je subtílnejší rastúci stôl so šírkou 90 cm. Rastie do výšky a nakláňa sa aj pracovná plocha stola - predná časť (front up). Zadná kratšia časť pracovnej plochy stola sa nenakláňa, ostáva statická. Stôl vhodný aj pre ľaváka aj pre praváka. Viacej farebných prevedení bokov stola na výber. Záruka 5 rokov.

Vďaka farebným bokom si viete zladiť nábytok moll aj k zvyšnému nábytku v izbe. Boky sú buď farebné alebo drevené. Stoly Champion Compact majú vždy bielu pracovnú dosku a nohy stola. Boky stolov Champion Compact si vyberáte z rôznych farieb. Záleží len na Vás ! Môžete mať dokonca boky biele a stôl tak bude pôsobiť univerzálnym dojmom.

Farebné boky k stolom Champion Compact sa dajú objednať aj samostatne. Pokiaľ zmeníte farbu v izbe, vymaľujete alebo sa jednoducho rozhodnete, že chcete zmenu, nemusíte kupovať celý stôl, len dokúpite bočné panely.

Champion Compact - bočné strany stola:
Farebné bočné strany k detským rastúcim stolom Champion Compact sú vyrábané z MDF dosiek a dokončované povrchovou vrstvou s vysoko-kvalitným farebným náterom príjemných a pohodových farieb, ktoré si deti zamilujú.

moderné farby bočných strán stola :
biela, orgovánová, ružová, modrá

Farby TREND na výber:
anthracite / pink / petrol / lime

Drevené boky:
Drevené bočné strany k detským rastúcim stolom Champion Compact sú vyrábané z kvalitného ušľachtilého, pravého dreva (masív), čo zaručuje skvelý pocit na dotyk a kvalitu samotného stola. Tieto stoly si obľúbi každý, kto má rád prírodu a prírodné materiály.
Na výber dekór dub a orech.

Možnosti naklápania pracovnej plochy
S modelom Champion Compact máte jedinečnú možnosť vybrať si spôsob naklápania pracovnej dosky podľa individuálnych potrieb vášho dieťaťa. Jednu časť plochy možno naklápať a použiť na kreslenie, písanie alebo čítanie, zatiaľ čo zvyšok plochy stola ostáva pevne na svojom mieste ako praktická odkladacia plocha a ďalší pracovný priestor.

Unikátny spôsob naklonenia pracovnej dosky
Potiahnutím ľavého gombíka dáte pracovnú plochu do náklonu v určitom uhle, kým pri vytiahnutí pravého gombíka sa zase znižuje.

Model Champion Compact je k dispozícii vo verzii s naklápaním prednej časti stola (front up)
Nech už si zvolíte akýkoľvek typ, všetky spôsoby náklonov pracovných plôch a zvyšných častí pracovnej dosky spĺňajú prísne kritéria správnej ergonómie.

Zvoľte si farbu podľa seba
Každý model stola Champion Compact je balený s krabičkou farebných fólií rovnaké pre nohy stola a krytky na otočné JOJO na nohách stola. Môžete si teda dekoratívne farby k stolom meniť každý deň.

Výber z 8 farieb fólii na jojo a nohy stola:
- modrá – červená – oranžová – zelená – cyklamenová - čierna- biela- šedá

Nastaviteľná výška stola:
od 53 cm do 82 cm

Súčasťou každého stola Champion Compact sú :
- sada dekorácii vo viacerých farbách, je ich možné ľubovoľne meniť, farby : cyklámenová, červená, oranžová, svetlo zelená, modrá, čierna, šedá, biela
- nakloniteľná pracovná doska až do 20 stupňov, náklon prednej časti pracovnej dosky do 20 stupňov, pričom zadná časť stola ostáva pevne na svojom mieste
- nastaviteľná výška stola pomocou joja, JOJO - otočné koliesko, ktoré ľahko bude ovládať aj vaše dieťa, nastavte si výšku stola, ktorá zodpovedá postave dieťaťa
- stojan na knihy skladateľný (hliník), ľahko odmontovateľný, dá sa poskladať do tašky, a je využiteľný napríklad aj v škole
- magnetická protišmyková pomôcka, magnetické pravítko, keď je naklonená pracovná doska podopiera knihu, zošit, či papier a nedovolí, aby sa zošuchli zo stola, prilieha presne na magnetickú časť spodnej časti stola, ktorá sa nakláňa, môže byť taktiež využitá ako pravítko alebo zväčšovacie sklo
- „tunel“ - priestor na uloženie káblov v zadnej časti stola, priestranné miesto na uloženie káblov a zástrčiek na zadnej časti stola, aby nezavadzali pri pracovnej činnosti, kryt na tento tunel na káble sa dá samostatne doobjednať

K stolu sa objednáva samostatne :
- veľká zásuvka s protišmykovými penami, možné doobjednať zvlášť aj kryt na zásuvku
- protišmyková pomôcka na plochu stola, organizačný box Orga Set do šuflíka
- ďalšie nábytkové časti Multi deck Compact, Side top , Flex deck Compact a pod.
- iné príslušenstvo ako kontajnery Cubic, či Cubic Max, rastúca stolička, lampa, a iné doplnky

pinterest